BLOG

ÖZEL HABERLER

Yeni Projemiz Satışa Sunuldu

Yenikent Park Evleri satışlarımız devam etmektedir. Bir çok farklı seçenek ve lüks yaşam konsepti ile Selçuklu Yenikent Park Evleri, Konya Selçuklu Otogar civarı Real AVM arkasında farklı daireler ile sizlerle...

Devamını Oku

Yeni Projelerle Sizlerleyiz

İnşaat firmaları Konya gibi şehirlerde önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin en büyük şehri olan Konya’da doğal olarak birçok alan vardır ve bu alanların başarılı bir şekilde konutlandırılması gerekir. Bunun için de mutlaka inşaat sektöründe başarılı işler yapan firmalara ihtiyaç vardır. Bunlar bulunduğunda insanların konaklaması ve yapıların hazırlanması konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Sizler de iyi bir yaşam alanı ve sağlam konutlar istiyorsanız bölgede hizmet veren bizim gibi firmalardan destek alabilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunmak için çalışmalar yapmaktayız.

Devamını Oku

Gama Grup, ticari faaliyetlerine 2002 yılında, Gökmen TOPRAK firmasıyla, resmi inşaat taahhüt işleriyle başlamıştır. 2010 yılında Gama Grup Yapı Eğt. Ltd. Şti. şirketinin kurulumuyla Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtları İşletmeciliği de firmanın faaliyetleri arasına girmiştir. Grup, Öğrenci Yurdu İşletmeciliği alanında Ankara ve İstanbul illerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgileri

A: Ankara Merkez: Emek Mah. 15. Cad. No: 41 Çankaya - ANKARA
Konya Ofis: Yazır Mah. Abbas Sok. No:3 Selçuklu - KONYA

info@gamagrupyapi.com +90 (312) 213 14 45
+90 (332) 350 79 94